Najgorsza wiadomosc…

3 tygodnie temu usłyszeliśmy wyrok.. najgorsza wiadomość jaką może usłyszeć rodzic chorego dziecka.. Nic więcej nie możemy zrobić dla Państwa dziecka. 5 organów zostało uszkodzonych. Płuca które w skutek zapalenia płuc oraz grypy nie pracują prawidłowo, serce które jest osłabione i słabe i tylko dzięki lekom ma w miarę dobre ciśnienie, nerki zostały uszkodzone i nigdy nie powrócą do pracy, szpik który został uszkodzony w skutek grypy oraz mózg który nie wiadomo w jakim jest stanie (poniewaz Zuzia miała udar). Zdecydowanie za dużo tego wszystkiego jak dla niej..Lekarze postawili sprawę jasno.. „Do Państwa należy decyzja co dalej- mamy dwa rozwiązania.. albo zakończymy wszystko teraz i wyłączamy respirator albo nadal będziemy sztucznie podtrzymywali życie Zuzi. W jednej sekundzie kolejny raz zawalił nam się świat na głowę..tysiące myśli krazylo w myślach..
Smutek, żal, rozpacz i tysiąc innych uczuc oraz morze łez..Nasza decyzja była jednoznaczna walczymy o Zuzie do końca.. mimo wszystko i wbrew wszystkim..
Zuzia walczy nadal i nie poddaje się ani na chwileczkę mimo że lekarze w nią zwatpili to jednak każdego dnia Zuzia zaskakuje wszystkich swoją determinacją .. ale o tym za kilka dni..

28 Odpowiedzi na Najgorsza wiadomosc…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>